Batman, Tučnák a Hádankář znovu proti sobě | Robert Pattinson, DC Comics

Přesto, že hodně fanoušků tohoto komiksu neschvaluje, že Batmana bude hrát Robert Pattinson. Tak se nakonec zdá, že to bude více jak dobrá volba.

Film totiž přinese spoustu nové agrese a jiný typ náhledu na postavu. Bude spojeno více komiksů a detektivních příběhů dohromady. Jako například The Long Halloween, Hush, The Court of Owls, Batman: Zero Year, Batman: No Man’s Land.

Teď sice přichází “spoiler”, ale těžko říct do jaké míry se bude zakládat na pravdě.

Batman by v tomto filmu neměl dokázat zachránit Gotham. Vracíme se totiž do doby Hádankáře a Tučňáka. Tentokrát by však Batman neměl uspět.

Catwoman si zahraje Zoë Kravitzová.

A ano, je to TA Zoë Kravitz. Dcera slavného zpěváka Lenny Kravitz. Skladatele, a dokonce i herce a producenta, který proslul svým retro stylem rocku, soulu, funku a reggae.

Takže rozhodně máme tři věci proč se na to podívat. 

  1. starý příběh v novém kabátě přinášející jiný průběh i konec, který může stvořit spoustu nových postav a budoucích dějů
  2. pokusit se dát šanci Robertu Pattinsonovi, aby dokázal jestli je hoden postavy Batmana
  3. a podívat se na dceru Lenny Kravitze

V nastavení videa můžete zapnout české titulky.

Klikněte na ozubené kolečko. Vyberte položku > titulky. Klikněte na > Angličtina (vytvořeno automaticky). Klikněte znovu na > Titulky a vyberte Automatický překlad. A nalezněte jazyk dle vašeho přání. Poté už jen stačí kliknout na ikonu vedle ozubeného kolečka ve tvaru obdélníku a je vše nastaveno a zapnuto. Toto lze nastavit pouze v notebooku a nebo stolním počítači.