Legenda G.I. Joe povstane v komiksu Snake Eyes | Rob Liefeld, Larry Hama, Marvel

Spisovatel Rob Liefeld, který je asi nejvíce známý díky kreacím postav jako Deadpool a nebo Cabel. Už dlouho toužil po zpracování předlohy Larry Hama, G.I. Joe. Toho se mu daří dosáhnout ve zpracování své série Snake Eyes: Deadgame ve filmu G. I. Joe: Snake Eyes.

Dokonce se mu povedlo získat i spisovatele Kevina Eastmana, který je známý díky předloze pro Teenage Mutant Ninja Turtle.

Liefeld, je absolutně nadšený z toho, že se mu povedlo spojit zrovna tyto autory. A myslím, že to bude velmi znát na celém filmu.

Ale jenom těmito jmény to nekončí. Liefeld do svého nového díla zahrne umělce jako, je například Ryana Ottleyho (Invincible, Amazing Spider-Man), Erica Canete (Justice League) a Karla Kerschla (Deadpool, Superman) a mnoho dalších.

Pokud film bude vypadat stejně, tak jako vypadá tento úžasný seznam známých spisovatelů, tak se máme opravdu na co těšit.

V nastavení videa můžete zapnout české titulky.

Klikněte na ozubené kolečko. Vyberte položku > titulky. Klikněte na > Angličtina (vytvořeno automaticky). Klikněte znovu na > Titulky a vyberte Automatický překlad. A nalezněte jazyk dle vašeho přání. Poté už jen stačí kliknout na ikonu vedle ozubeného kolečka ve tvaru obdélníku a je vše nastaveno a zapnuto. Toto lze nastavit pouze v notebooku a nebo stolním počítači.