Nový Sebevražedný oddíl 2, bude lepší než původní Suicide Squad | DC Comics

I když se v novém Sebevražedném oddílu setkáme jen s některými původními „hrdiny“. Tak pro nás James Gunn připravil novou (velmi zdařilou) řadu darebáků. 

Teď je pouze otázkou jestli na sebe budou filmy navazovat a nebo jestli se James Gunn rozhodl pro úplný restart?!

Nakonec se ukázalo, že obě varianty jsou správné. Proto se v pokračování objevují i postavy, které byli v předešlém zpracování. Někdo by mohl říct, že snad je logické, že ve dvojce se ukážou ty samé postavy. Ale u Sebevražedného oddílu to zase úplně, tak jasné není. Protože to také mohlo dopadnout tak, že by zůstala maximálně Harley Quinn a zbytek by se totálně protočil.

Jinak James Gunn má za sebou Strážci galaxie 1 a 2. Takže všichni očekávají jen to nejlepší. 

Ale uděláme si takovou malou rekapitulaci kdo se nám z původního filmu přesune do dvojky: Viola Davis jako Amanda Waller, Jai Courtney jako kapitán Boomerang, Margot Robbie jako Harley Quinn a Joel Kinnaman jako Rick Flag.

Nové postavy potom jsou: Pete Davidson jako Blackguard, Idris Elba jako Bloodsport, Flula Borg  jako Javelin, Steve Agee jako King Shark, Mayling Ng jako Mongal, John Cena  jako Peacemaker, David Dastmalchian jako Polka-Dot Man, Daniela Melchior jako Ratcatcher 2, Michael Rooker jako Savant, Nathan Fillion jako TDK, Peter Capaldi jako Thinker, Sean Gunn jako Weasel.

Jako záporáky zde máme Joaquin Cosío jako Mateo Suarez a Juan Diego jako Silvio Luna.

Nejenom, že zde máme spoustu záporáků i antihrdinů, kteří už takhle slibují velký zážitek. Ale ještě se můžeme podívat na velmi povedenou upoutávku.

V nastavení videa můžete zapnout české titulky.

Klikněte na ozubené kolečko. Vyberte položku > titulky. Klikněte na > Angličtina (vytvořeno automaticky). Klikněte znovu na > Titulky a vyberte Automatický překlad. A nalezněte jazyk dle vašeho přání. Poté už jen stačí kliknout na ikonu vedle ozubeného kolečka ve tvaru obdélníku a je vše nastaveno a zapnuto. Toto lze nastavit pouze v notebooku a nebo stolním počítači.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *