Loki, padouch nebo hrdina, to ukáže nový seriál | Disney+, Tom Hiddleston

Je pravda, že Marvel má spoustu záporáků. Ale málokterý se, tak zapsal do mysli diváků jako právě Loki.

Důvodem může být to, že jeho temné myšlení bylo pro diváka pochopitelnější ve smyslu frustrace vůči svému bratru. A díky tomuto ohlasu mezi fanoušky, dostala postava větší hloubku a vývoj. A pokud k tomu přidáme jisté fluidum samotného herce. Plus schopnosti a osobnostní rysy samotné postavy. Tak asi není šokující, že Disney+ přichází se samostatným seriálem.

Tento seriál měl poprvé premiéru, co se týče zveřejnění jakýchkoliv informací od Disneyho, někdy kolem září 2018. A bylo to po zabití Lokiho ve filmu Avengers: Infinity War. Potom se sice Loki ještě objevuje v Endgame, ale to jenom díky pomocí Tesseractu. Jinak zde jeho postava, filmové předlohy končí.

A tak přichází na řadu sestavit Lokiho nejkladnější i nejzápornější stránky osobnosti tak, aby dokázali vytvořit samostatný a poutavý příběh na pokračování. Ale jak zaujmout diváka postavou masového vraha?

A tak studio přichází s odpovědí, že morálka Lokiho, je v podstatě funkcí jeho podstaty. Ale nikoli chybou. Což ve mně lehce evokuje postavu Jokera. Ale podle studia se bude hrát více na obě strany. Jak na stranu hrdiny, tak i na stranu padoucha. A dostupné informace napovídají, že Loki se bude přiklánět k té kladnější stránce osobnosti. 

Odhalit, ale ještě víc o skutečnostech připravovaného seriálu by podle mě, ale byla škoda.  Protože by to zničilo celý děj. A diváka by to připravilo o spoustu zábavy.

Co však asi, ale prozradit můžeme je to, že hlavní spisovatel Michael Waldron a režisérka Kate Herron nenechají postavu Lokiho probírat se minulostí a nebo jí tam trávit. Ale děj se bude odehrávat v budoucnosti, kdy v prvních dílech Loki projde novými extrémy a krizemi.

Studio tyto první díly označuje za filozoficky velmi náročné pro uchopení celé postavy a podstaty seriálu.

V nastavení videa můžete zapnout české titulky.

Klikněte na ozubené kolečko. Vyberte položku > titulky. Klikněte na > Angličtina (vytvořeno automaticky). Klikněte znovu na > Titulky a vyberte Automatický překlad. A nalezněte jazyk dle vašeho přání. Poté už jen stačí kliknout na ikonu vedle ozubeného kolečka ve tvaru obdélníku a je vše nastaveno a zapnuto. Toto lze nastavit pouze v notebooku a nebo stolním počítači.