Film Mimi šéf 2 Rodinný podnik (The Boss Baby: Family Business), Alec Baldwin, Lisa Kudrow – ukázka

Malá Tabitha, dcera dospělého Tima počítá balík peněz.
Film Mimi šéf 2 Rodinný podnik (The Boss Baby: Family Business), Alec Baldwin, Lisa Kudrow

Tak byla vydána úplně nová upoutávka na kresleňák The Boss Baby: Family Business, neboli Mini šéf 2. Kde už jako dospělí sourozenci Tim a Ted budou muset znovu spojit své síly díky Týně, aby zachránili jejich rodinný podnik.

Uvidíme spoustu nových dětí, které jsou zlé, strašidelné, kriminálníci a nebo dokonce ninjové. A tyto děti budou dělat vše proto, aby rodinný podnik zničily.

Co se týče hlasů, tak se opět dočkáme Jamese Mardesena, Aleca Baldwina, Lisy Kudrow a Jimmy Kimmela. Dále se k nim přidají Eva Longoria jako Carol, Ariana Greenblatt jako Tabitha, Amy Sedaris jako Týna a Jeffem Goldblum jako Dr. Erwin.

Tim žije se svojí manželkou Carol na předměstí a s nimi i jejich super chytrá dcera Tabitha. A plus ještě novorozená Týna. 

Samozřejmě, že Tim a Ted jsou pořád velcí kamarádi a Tabitha, dcera Tima, svého strýce Teda velmi zbožňuje a chce se mu ve všem podobat.

Timovi se to však moc nelíbí, protože by byl radši, aby si Tabitha své dětství užívala. Místo toho, aby tak tvrdě pracovala. 

Její pracovní zarputilost se, ale brzy velmi hodí při záchraně rodinného podniku.

Ve videu uvidíte dvě upoutávky hned za sebou. Jo a v kinech to u nás bude v září.

V nastavení videa můžete zapnout české titulky.

Klikněte na ozubené kolečko. Vyberte položku > titulky. Klikněte na > Angličtina (vytvořeno automaticky). Klikněte znovu na > Titulky a vyberte Automatický překlad. A nalezněte jazyk dle vašeho přání. Poté už jen stačí kliknout na ikonu vedle ozubeného kolečka ve tvaru obdélníku a je vše nastaveno a zapnuto. Toto lze nastavit pouze v notebooku a nebo stolním počítači.