Info a video o filmu Venom 2 | Let There Be Carnage, Marvel Comics, Tom Hardy

První upoutávka k filmu Venom: Let There Be Carnage (Marvel Comics) ukazuje divákům styl a smysl pro humor, který film dostane.  A také ukázal několik změn, které napraví první díl. Protože se našlo hodně těch, kteří kritizovali, že Venom nebyl dostatečně propojený se Spider-manem. A taky Venom ve Spider-manovi 3 byl pro diváka trošku těžkopádný. A hlavně se ho nepovedlo dostatečně propojit s divákem. Nebo tedy aspoň, tak mluví statistiky.

V každém případě v druhém díle se Sony Pictures Universe of Marvel Characters poučili, a všechny chyby napravili.

Studio se také hlavně poučilo ohledně Cletus Kasadyho (kterého si zahrál Woody Harrelson), který na konci jedničky píše ve věznici v San Quentinu zprávu pro Eddieho. Z parukou, která byla tak nepřesvědčivá,  že tato scéna byla kritizována napříč celou fanouškovskou základnou. 

Ale to jsou jenom drobnosti. Studio se hlavně zaměřilo na důležité detaily, které obsahuje samotný komiks. A tak se máme na, co těšit.

V nastavení videa můžete zapnout české titulky.

Klikněte na ozubené kolečko. Vyberte položku > titulky. Klikněte na > Angličtina (vytvořeno automaticky). Klikněte znovu na > Titulky a vyberte Automatický překlad. A nalezněte jazyk dle vašeho přání. Poté už jen stačí kliknout na ikonu vedle ozubeného kolečka ve tvaru obdélníku a je vše nastaveno a zapnuto. Toto lze nastavit pouze v notebooku a nebo stolním počítači.