Hororové překvapení Escape Room: Tournament of Champions | Úniková hra 2 – video – trailer

Úvodní Úniková hra byla jedním z nejlepších hororových překvapení za poslední léta. A my se dočkáváme pokračování v novém traileru. A i když se zdá, že v ukázce vidíme snad úplně všechno z celého filmu, tak to možná naopak naznačuje, že studio připravilo na diváka menší trik a dočkáme se opravdu našlapaného filmu.

První Úniková hra vypadala jako běžný trend té doby, ale ukázala se jako velmi zábavný a chytrý horor, který jakoby navazoval na nejlepší díly skvělé únikovky Saw. Bylo v ní prostě všechno, co divák očekával. Velmi chytré pasti, skvělé postavy a neskutečně překvapivé zvraty.

Upoutávka Escape Room: Tournament of Champions začíná tam kde skončila jednička, a ti,  kteří přežili se chtějí pomstít těm, co s nimi hráli špinavou hru. Tito lidé jsou však vždy o krok napřed. A tentokrát se úniková hra odehrává po celém městě New York s ostatními skupinami, které byly také uvězněny. 

A tady se rozjíždí skvěle a úžasně vypadající pokračování, které diváka dokonale vtáhne do děje plného pastí a skvělých triků.

V nastavení videa můžete zapnout české titulky.

Klikněte na ozubené kolečko. Vyberte položku > titulky. Klikněte na > Angličtina (vytvořeno automaticky). Klikněte znovu na > Titulky a vyberte Automatický překlad. A nalezněte jazyk dle vašeho přání. Poté už jen stačí kliknout na ikonu vedle ozubeného kolečka ve tvaru obdélníku a je vše nastaveno a zapnuto. Toto lze nastavit pouze v notebooku a nebo stolním počítači.