VIDEO k filmu The Tomorrow War | Chris Pratt – Režie: Chris McKay

VIDEO k filmu The Tomorrow War | Chris Pratt - Režie: Chris McKay

První oficiální trailer The Tomorrow War, kde bude debutovat 2. července v hlavní roli Chris Pratt jako učitel na střední škole. Kterého najme skupina cestovatelů v čase pro válku, která se má uskutečnit 30 let v budoucnosti. 

 Ve filmu napadne zemi mimozemský druh, kdy jedinou nadějí na přežití, je skupina vojáků a civilistů ze současnosti, která cestuje do roku 2051.  Dan Forester (Chris Pratt) se v příběhu spojí se svým ztraceným otcem, kterého hraje J.K. Simmons a geniální vědkyní, kterou ztvárnila Yvonne Strahovski.  Aby dokázali čelit osudu lidstva.

V ukázce vojáci z budoucnosti přeruší fotbalový zápas, aby získali nové bojovníky. Kde miliónům lidí na Zemi díky televiznímu přenosu řeknou, že za 11 měsíců budou všechny lidské bytosti v budoucnosti vymazány z povrchu země. Pokud lidé ze současnosti a hlavně Chris Pratt nepomůžou.

Upoutávka vypadá velmi slibně a myslím, že je na co se těšit.

V nastavení videa můžete zapnout české titulky.

Klikněte na ozubené kolečko. Vyberte položku > titulky. Klikněte na > Angličtina (vytvořeno automaticky). Klikněte znovu na > Titulky a vyberte Automatický překlad. A nalezněte jazyk dle vašeho přání. Poté už jen stačí kliknout na ikonu vedle ozubeného kolečka ve tvaru obdélníku a je vše nastaveno a zapnuto. Toto lze nastavit pouze v notebooku a nebo stolním počítači.