Stylista celebrit odhalil tajemství Jennifer Aniston | Vlasy

Stylista celebrit odhalil tajemství Jennifer Aniston | Vlasy

Jennifer Aniston měla a má rozhodně nejsledovanější účesy napříč celým světem.
A nyní jeden z největších hollywoodských kadeřníků a stylistů prozradil tajemství jejich ikonických účesů.

Michael Canalé se v exkluzivním rozhovoru rozpovídal o technikách a barvení.
Michael klade hlavní důraz na to, že Jennifer má svou základní barvu vlasů hnědou. Což velmi napomáhá tomu, aby dobře mohl pracovat s odstíny.

Jennifer přichází jednou za 5 týdnů, aby mohl Michael několika stupni barevnosti přejít od její přirozené tmavohnědé do bronzové.

Michael mluví o tom, že hlavní kouzlo je v čase kdy nechá na každou jednotlivou část déle působit obarvení. Takže kdo by hledal složitost, že Jennifer používá několik různých odstínů barev, tak by se pletl. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je síla.
Také se dozvídáme, že Michael samozřejmě používá i spoustu vyživujících a růst podporujících balzámů a krémů.

Ty jsou samozřejmě nedílnou součástí každé ženy a hlavně zdravých vlasů.
Ale upozorňuje samozřejmě na to, že i tyto balzámy je dobré používat maximálně dvakrát za týden. Protože i když je to vyživující sérum, tak pro vlasy je přece jen ve větším množství zatěžující. Opravdu velký důraz klade na to, aby vlasy měly možnost vlastní regenerace a odpočinku.

Dále už se Michael rozpovídal přímo o účesu, který vytvořil pro Rachel Greenovou. Ikonu napříč generacemi.

,,V prvé řadě jsem musel úplně změnit přípravu, kterou na mě kladli producenti. Protože účes byl koncipován na tvář herečky Courteney Cox, která podle původního scénáře měla hrát Rachel. A tak se muselo začít pracovat s barvami, které v tom světlejším odstínu měli zarámovat tvář Jennifer. Nakonec se to povedlo, tak dobře, až se zrodil ikonický účes”, usmívá se Michael a na jeho očích je vidět, že s dojetím vzpomíná.

Michael Canále vytvořil účesy známým osobnostem, jako je například Heidi Klum, Kate Hudson, Shakira a nebo Penélope Cruz.

Michael Canalé vytvořil účesy známým osobnostem, jako je například Heidi Klum, Kate Hudson, Shakira a nebo Penélope Cruz.

Článek byl vytvořen společností TodayPeople Cosmetic

Váš dodavatel nejúčinnější kosmetiky na světě v boji proti stárnutí.*

Více na: www.todaypeoplecosmetic.cz

*zdroj: Vogue, Glamour, InStyle, Luxury, ELLE, a mnoho dalších světových časopisů.