Tom Ellis v exkluzivním rozhovoru | seriál Lucifer / NETFLIX

Tom Ellis v exkluzivním rozhovoru pro americký magazín.

Tom Ellis v exkluzivním rozhovoru | seriál  Lucifer / NETFLIX

To Ellis je původem z Velké Británie kde studoval na královské skotské akademii v Glasgow. Kde se věnoval dramatické tvorbě.

Ellis posledních 20 let působí ve filmovém průmyslu. Začínal v britské televizi kde už pomalu pokukoval po Spojených státech, jako po příležitosti, kterou v Anglii nenašel.

Přitažlivost jistě nakonec nebyla náhodná, když se stal hlavní postavou seriálu Lucifer.

Ve skutečném životě, je Tom velmi laskavý, s velkým smyslem pro humor. 

seriál  Lucifer / NETFLIX

Když se s Tomem bavili o herectví, tak řekl, že to bylo něco na co přišel relativně pozdě. Ve své podstatě jenom čistou shodou okolností. Když ho oslovila jeho učitelka angličtiny, která vedla i divadelní kurz a zrovna potřebovala nějaké chlapce pro role v připravované školní hře. V té době se Tom rozhoduje pro studium na akademii v Glasgow, obor dramatické umění.

Jeho první velká hra na škole byla v nastudování Kráska a zvíře.

Tom také mluvil o tom, že za celou dobu své kariéry měl jenom jednou problémy s nalezením uplatnění ve filmovém průmyslu. A to jenom ve velmi krátkém časovém období.

Jinak role Lucifera mu spadla přímo do klína a on se jí chopil v plné síle. 

seriál  Lucifer / NETFLIX

Tom Ellis přiznává, že o postavě Lucifera neměl dopředu žádné informace. A už vůbec netušil, že je tento seriál založený na komiksu.

Další věc, která ho udivila přišla z produkce. Autoři totiž původně zamýšleli obsadit herce, který je přímo Američan.  A on se svým typickým anglickým přízvukem do této kategorie příliš nezapadal. V té chvíli si uvědomil jak velmi na castingu musel zapůsobit svým vzhledem a mluvou.  Proto se rozhodl, že použije z každé strany část hlasové barevnosti. Tak vznikl jeho typický příjemný hlas, který není ani anglický ani americký a přitom, je příjemný pro posluchače z obou zemí.

Dál se Tom zmínil o svých produkčních ambicích. Které uplatnil nejen v seriálu Lucifer, ale dokonce i ve společnosti Jasona Batemana.

Dál se Tom vyjadřuje ohledně voleb prezidenta, které proběhly. O názorech na Black lives Matter. A jiných politických událostech. Ale to myslím, že už sem k nám nepatří a tak vám místo toho nabídneme odkaz na spoustu úžasných fotek na Pinterestu.

Náš Pinterest je zde > SEFI FAN

seriál  Lucifer / NETFLIX

Přidáno pro: Tom Ellis v exkluzivním rozhovoru | seriál Lucifer / NETFLIX

SEFI FAN