Eurovize, film, který vás opravdu pobaví / Will Ferrell

Eurovize, film, který vás opravdu pobaví / Will Ferrell / www.sefifan.cz

Willu Ferrellovi se zase povedl režijní husarský kousek. 

Jako vždy nenechal nikoho na pochybách, že jeho humor je ojedinělý a velmi zábavný.  Když už máte pocit, že vám z filmu nemůže být trapněji a, že je film ve své podstatě ve slepé uličce. Tak na vás Will Ferrell vytáhne zvrat, který nejenom, že absolutně otočí váš pohled, ale nejednou dokáže vymáčknout z vašeho oka slzu. 

A to je právě na něm, jako na režisérovi úžasné. Z absurdity děje dokáže přejít do emotivních scén, které vás prostě dostanou a ohromí. 

Jak já říkám, je to prostě klasická Will Ferrellovina. 

Je to rozhodně film, který vám nesmí utéct. A to ani nemluvím o skvělém zpěvu, který oba předvádějí. Jak Rachel McAdams, tak Will Ferrell.

Komedie / Hudební / Romantický / Muzikál
USA, 2020, 122 min

Režie: David Dobkin
Scénář: Will Ferrell, Andrew Steele
Kamera: Danny Cohen
Hudba: Atli Örvarsson
Producenti: Jessica Elbaum, Will Ferrell, Chris Henchy
Scénografie: Paul Inglis
Kostýmy: Anna Biedrzycka-Sheppard
Hrají: Will Ferrell, Rachel McAdams, Molly Sandén, Mikael Persbrandt, Pierce Brosnan, Dan Stevens, Ólafur Darri Ólafsson, Melissanthi Mahut, Joi Johannsson, Björn Hlynur Haraldsson, Demi Lovato, Graham Norton, Jamie Demetriou, Jon Kortajarena, Lina Alminas, Alfrun Rose, Elin Petersdóttir, Bobby Lockwood, Elena Saurel, Björn Stefánsson, Chris Lew Kum Hoi, Tómas Lemarquis, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Smari Gunn, Natasia Demetriou, Hannes Óli Ágústsson, Nína Dögg Filippusdóttir, Gunnar Atli Cauthery, Andrei Zayats, Eveline Suter, John Lundvik, Loreen, Alexander Rybak, Džamala, Conchita Wurst, Trevor Allan Davies, Netta Barzilai

Feedback