Nová Válka světů z let 1898 | BBC a Epic Drama

Nová Válka světů z let 1898 |BBC a Epic Drama / www.sefifan.cz

No nebudu lhát, ale tímto seriálem jsem opravdu hodně překvapen.

A to už jen proto, že předčí nově vycházející seriály na světově známých streamovacích službách, jako je například Netflix nebo HBO.

Nejenom, že tento seriál utekl pozornosti velké většiny fandů sci-fi žánru. Ale co bude asi největším překvapením je to, že existuje televizní stanice s názvem Epic Drama (ve spolupráci s BBC), která tyto seriály produkuje v hojné míře.

A dalším obrovským překvapením je to, že tato stanice opravdu na své výrobě nešetří.

Seriál Válka světů je totiž nejenom výborně příběhově zpracovaný seriál, který vás vtáhne do děje. Ale dokonce se může chlubit i velmi kvalitním zpracováním. A to nejenom z pohledu dramaturgie kdy opravdu nešetřili na kostýmech a výběru lokací, ale je i vidět, že investovali velmi mnoho peněz do CGI technologií.

Tento seriál opravdu vyčnívá v záplavě novinek velkých streamovacích služeb a je dobré, aby si získal vaší pozornost.

Seriál natočen podle knihy H. G. Wells, The War of the Worlds z roku 1898.


Na anglický Horsell Common v Surrey dopadne obrovský meteorit. Obyvatelé Země tak nyní čelí brutálnímu útoku neznámé mimozemské rasy.

Uprostřed veškerého chaosu opustí George své vyšumělé manželství a doufá, že začne nový život s Amy navzdory odsouzení od okolní komunity.

George a Amy a s nimi i všichni ostatní lidé naší planety musí najednou bojovat o přežití s nemilosrdným nepřítelem mimo lidské chápání, s nepřítelem, který hodlá zničit celé lidstvo a dobýt naši planetu.

V tomto thrilleru z dílny Petera Harnesse se prolíná sci-fi, dobové drama a horor a snímek barvitě oživuje naše obávané nepřátele.

(text: Viasat)


EPIC DRAMA HD na Skylinku

Nový domov výpravných dramat cílí na muže a ženy ve věku nad 25 let, avšak zaujme všechny fanoušky dramatického žánru, kteří tak mají nepřetržitý přístup k velkolepým seriálovým titulům celého žánrového spektra, kde nechybí zločin a záhady, adaptace klasických literárních děl, politika a boj o moc, válečná dramata, akční a dobrodružné příběhy, skutečné historické události ani svět fantazie. Vysílání je bez reklam 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

EPIC DRAMA HD

⬆ Objednejte si stanici ještě dnes. Vše v českém jazyce.

Hlavní obsazení:

Eleanor Tomlinson EmyEleanor Tomlinson
Rafe Spall GeorgeRafe Spall
Robert Carlyle OgilvyRobert Carlyle
Rupert Graves FrederickRupert Graves
  • Velká Británie The War of the Worlds

Drama / Sci-Fi
Velká Británie, 2019

Režie: Craig Viveiros
Předloha: H.G. Wells (podle knihy)
Scénář: Peter Harness
Kamera: James Friend
Hudba: Russ Davies
Scénografie: Pat Campbell
Kostýmy: Howard Burden
Hrají: Rafe Spall, Eleanor Tomlinson, Jonathan Aris, Freya Allan, Robert Carlyle, Rupert Graves, Craig Thomas Lambert, Harry Melling, Juliet Roar, Reid Anderson, Woody Norman, Nicholas Le Prevost, Daniel Cerqueira, Aisling Jarrett-Gavin, Susan Wooldridge, Christopher Hatherall, Joey Batey,…

Feedback