F1: Touha po vítězství / dokument NETFLIX

F1: Touha po vítězství / NETFLIX / www.sefifan.cz

F1: Touha po vítězství

⬆ Chcete si přehrát dokument? Klikněte na název.

Pohled na nelítostné závody Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni.

Řidič Daniel Ricciardo doufá v působivý výkon, zatímco týmy se připravují na první závod sezóny Grand Prix Austrálie.
Tým McLaren si klade za cíl obrátit vývoj událostí, když jeho řidič Fernando Alonso čelí Carlosovi Sainzovi Jr. z týmu Renault na španělské Grand Prix v Barceloně.
Ricciardo se na prestižní Velké ceně Monaka ocitá pod tlakem týmového nováčka. Stáj Williams Racing bojuje o přežití.
Rozporuplný vztah mezi Red Bullem a Renaultem vstoupí do své zatím nejhorší fáze. Jeden z nejlepších pilotů Formule 1 mezitím udělá něco šokujícího.
Finanční podpora týmu nevede vždycky k vítězství. Viz McLaren. Ředitel a spoluvlastník týmu Force India je navíc vyšetřovaný pro podezření z finančních machinací.
Tým Force India koupila skupina pod vedením Lawrence Strolla a dva jezdci týmu se bojí, že jednoho z nich možná nahradí Strollův syn Lance.
Romain Grosjean (jezdec týmu Haas F1) chce moc a moc vyhrát, a proto je na proslulém závodě Grand Prix Francie hodně nervózní a nevěří si.
Charles Leclerc řídí za Sauber a doufá, že zvládne to, co jeho kmotr Jules Bianchi nikdy nedokázal: závodit za Ferrari.
Rivalita mezi Renaultem a Haasem přitvrzuje. Týmy ze středních příček se utkávají o privilegium startovat v americké Grand Prix, která proběhne v texaském Austinu.
Týmy se připravují na poslední závod sezóny v Abú Dhabí. Legendární piloti i úplní nováčci chtějí zakončit rok na nejvyšší možné pozici.

Některá jména ze špičky Formule 1 teď jezdí pro nové týmy. Rok 2019 přinesl sezónu porušených spojenectví a obnovené rivality.

Nová řada seriálu Formule 1 odstartuje Velkou cenou Austrálie. O pódiová umístění soupeří deset závodních týmů.
V týmu Haas se průměrnost stane standardem. Hrozí, že nespokojenost ze špatných výkonů skupinu rozvrátí.
Daniel Ricciardo z Renaultu a Carlos Sainz Jr. z McLarenu touží předvést schopnosti na závodní dráze a vrátit svoje týmy zpátky na výsluní.
Lewise Hamiltona a tým Mercedesu, kteří ve Formuli 1 dlouho dominovali, na promáčené trati na německé Grand Prix čeká skutečná zkouška odhodlání.
Max Verstappen a Pierre Gasly, rivalové z týmu Red Bull, si to rozdají na okruzích v Monaku, Montrealu a Rakousku. Jeden z nich zazáří, druhému se tolik nedaří.
Nováček v týmu Red Bull, Alex Albon, se zkouší dotknout mety, na kterou jeho předchůdce nedosáhl. Velkou cenu Belgie ale zasáhne i smrt.
S týmem Ferrari se může měřit jen pár týmů v historii – jestli vůbec nějaké. Ale ani parta s koněm ve znaku není proti drobným přestřelkám mezi jezdci úplně imunní.
Závodníci Formule 1, jako je Nico Hülkenberg, žijí pořád v obavách, že jim někdo přebere práci. Zůstane mu po Velké ceně Německa v rukách Černý Petr?
Hodně lidí už stáj Williams odepisuje. Zástupkyně šéfa Claire Williams ale věří, že jim díky nováčkovi Georgi Russellovi svítá na lepší časy.
Sezóna 2019 pomalu končí. Úspěšní jezdci včetně Albona, Gaslyho a Sainze svádějí poslední boj o stupně vítězů.

(text: NETFLIX)

F1: Touha po vítězství

⬆ Chcete si přehrát dokument? Klikněte na název.

Feedback