V Wars / seriál NETFLIX

V Wars / seriál NETFLIX / www.sefifan.cz

V Wars

⬆ Chcete si přehrát celý seriál? Klikněte na název.

Rychle se šířící virus, který proměňuje lidi v krvelačné stvůry, proti sobě postaví dva nejlepší kamarády. Musí se utkat o budoucnost lidstva.

Po návratu z neplánované výpravy na Arktidu skončí vědec a jeho přítel v karanténě kvůli onemocnění, ze kterého se brzy vyklube něco zlověstného.
Michael dál slídí po obětech. Luther se potýká s traumatizující ztrátou a bolestnými obviněními. A Kaylee si taky dává dvě a dvě dohromady.
Vláda se snaží přijít epidemii na kloub a udržet ji pod kontrolou. Kaylee zpovídá Lutherovu bývalou manželku. Danika zatím navštíví sestru.
Luther smlouvá s Úřadem národní bezpečnosti o Michaelův život, ale záměry ostatních pronásledovatelů nejsou tak mírumilovné. Daničiny choutky jsou pořád silnější.
Michael a jeho lidé se zabydlují. Do čela Úřadu národní bezpečnosti se postaví neurvalý generál. Luther je svědkem brutálního činu.
Dosmondův zdravotní stav se zhorší a Lutherovi nezbude než riskovat. Luther dostane překvapivou nabídku a Michael zavede nová pravidla.
Osamělý Desmond zavolá na pomoc matku. Danika vybízí Michaela, aby byl ambicióznější. Mila se pokusí využít svoje schopnosti pro dobrou věc.
Luther naváže kontakt se senátorkou, která má plán na záchranu společnosti před kolapsem. Ava pátrá po důkazech o internačních táborech UNB.
Lutherovo svědectví způsobí malé zemětřesení. Desmond a Amelie hledají příčinu znepokojivého hluku. Danika s Michaelem vyrazí do města.
Je vyhlášené oficiální příměří, ale brzo nastanou komplikace. V ohrožení jsou životy lidí i Krváků.

(text: NETFLIX)

V Wars

⬆ Chcete si přehrát celý seriál? Klikněte na název.

Drama / Horor / Sci-Fi
Kanada, 2019, 7 h 9 min.

Režie: Brad Turner, T.J. Scott, Ian Somerhalder, Bobby Roth
Předloha: Jonathan Maberry
Scénář: Glenn Davis, William Laurin
Kamera: Craig Wright
Hudba: Michael White
Střih: David B. Thompson, Paul G. Day, Paul Whitehead
Scénografie: Peter Emmink
Kostýmy: Leslie Kavanagh
Hrají: Ian Somerhalder, Kyle Breitkopf, Adrian Holmes, Jacky Lai, Peter Outerbridge, Kimberly-Sue Murray, Laura Vandervoort, Greg Bryk, Ted Atherton, Bradley Hamilton, Dylan Trowbridge, Michael James Regan, Morgan David Jones, Sydney Meyer, Keana Lyn,…

Feedback