Stranger Things / seriál NETFLIX

Stranger Things / seriál NETFLIX / www.sefifan.cz

Stranger Things

⬆ Chcete si přehrát celý seriál? Klikněte na název.

Ve městě Hawkins, ve kterém se dějí podivné věci, se sice po jednom chlapci slehne zem, ale objeví se dívka, která vládne silami, které jako by byly z jiného světa.

Will po cestě domů od kamaráda zahlédne něco děsivého. Nedaleko přitom v útrobách vládní laboratoře číhá zlověstné tajemství.
Lucas, Mike a Dustin se snaží domluvit s dívkou, kterou našli v lese. Hopper zpovídá ustaranou Joyce kvůli znepokojivému telefonátu.
Nancy shání Barb a dělá si čím dál větší starosti. Zjistí taky, co udělal Jonathan. Joyce je přesvědčená, že se s ní Will snaží komunikovat.
Joyce odmítá připustit, že je Will mrtvý, a snaží se s ním navázat spojení. Kluci připraví pro Eleven novou vizáž. Nancy a Jonathan uzavřou nečekané spojenectví.
Hopper se vloupá do laboratoře a Nancy s Jonathanem se postaví tomu, co uneslo Willa. Kluci u pana Clarka vyzvídají, jak se dostat do jiné dimenze.
Jonathan horečně ve tmě hledá Nancy, stejně jako Steve. Hopper a Joyce odhalí pravdu o experimentech v laboratoři.
Eleven se marně snaží kontaktovat Willa a Lucas varuje, že „zlí muži přicházejí“. Nancy s Jonathanem ukážou policii, co se Jonathanovi podařilo vyfotit.
Dr. Brenner vyslýchá Hoppera a Joyce, zatímco kluci čekají s Eleven v tělocvičně. Ve Willově domě se Nancy s Jonathanem připravují na souboj.

Od podivného Willova zmizení uplynul téměř rok. A život v Hawkinsu se ještě nepodařilo uspořádat. Ani zdaleka.

Město se připravuje na Halloween, v arkádové herně skóruje hodně silný soupeř a skeptický Hopper jde na kontrolu pole plného shnilých dýní.
Will v průběhu halloweenské noci zahlédne něco děsivého, Mika zajímá, jestli je Eleven ještě pořád tady. Nancy bojuje s pravdou o Barb.
Dustin má nové zvláštní zvířátko a Eleven ztrácí trpělivost. Dobromyslný Bob radí Willovi, aby se k svému strachu postavil čelem.
Slábnoucí Will se svěří Joyce – se zneklidňujícím výsledkem. Hopper se snaží odhalit pravdu a Eleven si připíše nečekaný objev.
Nancy a Jonathan získají nového spojence, s nímž se vzájemně podělí o své konspirační teorie. Eleven hledá někoho ze své minulosti. Mozek Bob řeší zapeklitý problém.
Willovo propojení se zlem sílí, ale nikdo neví, jak ho zastavit. Dustin a Steve navazují nečekané přátelství.
Telepatické vize dovedou Eleven ke skupince nebezpečných odpadlíků a rozzlobené dívce s temnou minulostí.
Situace v hawkinské laboratoři se vymkne kontrole, budova je uzamčena a Will a několik dalších se ocitá v pasti. Na pomoc přichází nečekaný hrdina.
El plánuje dokončit, co začala. Ostatní stupňují tlak na děsivou sílu, která drží Willa jako rukojmí.

Nová láska. Nové obchodní centrum. A vzteklé krysy, které běží za nebezpečím. Prostě léto roku 1985 ve městě Hawkins. I jediné léto ale může změnit úplně všechno.

Léto je tu a s ním i nová práce a začínající láska. Nálada se ale mění ve chvíli, kdy Dustinovo rádio zachytí vysílání v ruštině. Will cítí, že něco není v pořádku.
Nancy a Jonathan sledují novou stopu, Steve a Robin se vydají na tajnou misi a Max s Eleven jdou nakupovat. Vystrašený Billy má vize, které nevěstí nic dobrého.
El a Max hledají Billyho, a Will proto vyhlašuje den bez holek. Steve a Dustin sledují podezřelé živly a Joyce a Hopper se vrací do laboratoře Hawkins.
Celá parta se schází kvůli červenému kódu a musí se postavit děsivě známému zlu. Karen vybídne Nancy, aby nepřestávala hledat, a Robin najde užitečnou mapu.
Na staré farmě a hluboko pod obchodním centrem Starcourt číhají podivná překvapení. A Mozkožrout zatím nabírá na síle.
Doktor Alexej odhalí, co Rusové budovali, a Eleven uvidí, kde byl Billy. Dustin a Erica provedou odvážnou záchrannou akci.
Čas běží a vrah už je jim v patách. Hopper a jeho parta proto spěchají do města, kde se El s ostatními připravují na válku.
Mozkožrout řádí v restauracích v obchodním centru. Dole v temnotě je ale v sázce budoucnost celého světa.

(text: NETFLIX)

Stranger Things

⬆ Chcete si přehrát celý seriál? Klikněte na název.

Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, 2016–2020, 27 h 35 min.

Tvůrci: Matt Duffer, Ross Duffer
Režie: Matt Duffer, Ross Duffer, Shawn Levy, Andrew Stanton, Rebecca Thomas, Uta Briesewitz
Scénář: Justin Doble, Paul Dichter, Jessie Nickson-Lopez, Kate Trefry, Matt Duffer, Ross Duffer, Alison Tatlock, William Bridges, Jessica Mecklenburg
Kamera: Tim Ives, Tod Campbell, David Franco, Lachlan Milne
Hudba: Kyle Dixon, Michael Stein
Producenti: Rand Geiger
Střih: Dean Zimmerman, Kevin D. Ross, Nat Fuller, Katheryn Naranjo
Scénografie: Chris Trujillo
Kostýmy: Malgosia Turzanska, Kimberly Adams-Galligan, Kim Wilcox
Hrají: Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Noah Schnapp, Sadie Sink, Cara Buono, Rob Morgan, Matthew Modine, Sean Astin, Dacre Montgomery, Joe Chrest, Ross Partridge, Shannon Purser, Chris Sullivan, Chelsea Talmadge, Catherine Curtin, Ron Roggé, Catherine Dyer, Anthony Reynolds, Aimee Mullins, Danny Boushebel, Jon Kohler, Shawn Levy, Andrew Ward, Amy Seimetz, Amy Parrish, Stefanie Butler, Chester Rushing, John Reynolds, Paul Reiser, Alex Van, Tobias Jelinek, Mark Steger, Anniston Price, Tinsley Price, James Donadio, Linnea Berthelsen, Brett Gelman, James Landry Hébert, Joe Davison, Fenton Lawless, Pruitt Taylor Vince, Keith Brooks, Juan Gaspard, Will Chase, Sean Astin (a.z.), Linnea Berthelsen (a.z.), Glennellen Anderson, Maya Hawke, Cary Elwes, Jake Busey, Francesca Reale, Anna Jacoby-Heron, Drew Scheid, Abigail F. Cowen, Kai Greene, Pete Burris, Gilbert Glenn Brown, Nicholas Cirillo, Elle Graham, Priah Ferguson, Charles Green, Andrey Ivchenko, Michael Park, Alec Utgoff, Caroline Arapoglou, Erika Coleman, Dylan Gage, Cara Mantella, Peggy Miley, David Silverman, Kaiser Johnson, Holly Morris, Serge Levin, Arthur Darbinyan, Beth Riesgraf, Dinarte de Freitas, Danny Boyd Jr., Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Claudia Wells, Kyle Dixon, Jevgenij Kartašov, Michael Stein, Roman Varshavsky, Bethany Anne Lind, Matty Cardarople, Jackie Dallas, Jerri Tubbs, Gary Lee Vincent, Leiloni Arrie Pharms, Megan Hayes, Abby Glover, Alicia Shenreice, Christopher Convery, Susan Williams, Avis-Marie Barnes, Brian F. Durkin, Chase Stokes, Robert Tinsley, Drew Youngblood, Sydney Bullock,…

Feedback