Shazam! Kouzelné slovo pro super komediální komiks od DC / HBO

Shazam! Kouzelné slovo pro super komediální komiks

Shazam! – HBO

⬆ Chcete si přehrát celý film? Klikněte na název.

V každém z nás dříme superhrdina a k jeho probuzení stačí jen trocha magie. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí zvolat jediné slovo – SHAZAM! – a tento velkoměstem protřelý čtrnáctiletý chlapec v pěstounské péči se zásluhou starého kouzelníka změní v dospělého superhrdinu Shazama (Zachary Levi).

Shazam s dokonalým tělem s vyrýsovanými svaly si však uchovává duši dítěte a v dospělé verzi se pouští do všeho, co by dělal každý teenager, kdyby byl obdařen superschopnostmi: užíval si je! Umí létat? Má rentgenové vidění? Dokáže rukama vrhat blesky? Dokáže se vyhnout zkoušce ze sociologie?

Shazam se vydává otestovat hranice svých schopností s radostnou bezstarostností dítěte. Ale své schopnosti bude muset zvládnout rychle, aby mohl bojovat se smrtícími silami zla ovládanými Dr. Thaddeusem Sivanou (Mark Strong).

(text: HBO)

Akční / Dobrodružný / Komedie / Fantasy
USA, 2019, 132 min.

Režie: David F. Sandberg
Scénář: Henry Gayden
Kamera: Maxime Alexandre
Hudba: Benjamin Wallfisch
Producenti: Peter Safran
Střih: Michel Aller
Scénografie: Jennifer Spence
Kostýmy: Leah Butler
Hrají: Zachary Levi, Mark Strong, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Adam Brody, Djimon Hounsou, Faithe Herman, Meagan Good, Grace Fulton, Michelle Borth, Ian Chen, Ross Butler, Jovan Armand, D.J. Cotrona, Marta Milans, Cooper Andrews, John Glover, Andi Osho, Lotta Losten, Ava Preston, Carson MacCormac, Evan Marsh, Paul Braunstein, Caroline Palmer, Michael Xavier, Shayna Ryan, Ryan Handley, Shawn Stewart, Lisa Truong, Ethan Pugiotto, Craig Henry, Harper Gunn,…

Warner Bros. Pictures a DC Films

Feedback