Vyšetřování vražd rapových ikon Tupaca Shakura a Biggieho Smallse inspirovaná skutečnými událostmi

Nevyšetřeno – Netflix

Nevyšetřeno – iTunes

⬆ Chcete si přehrát seriál? Klikněte na název.

Dramatizovaná verze vyšetřování vražd rapových ikon Tupaca Shakura a Biggieho Smallse inspirovaná skutečnými událostmi.

Když byli Tupac Shakur a Biggie Smalls zavraždění, vydává se detektiv hledat stopy. O několik let později přebírá štafetu nový tým.

V roce 1997 se ukazuje, že smrti Biggieho a Tupaca spolu mohly souviset. Poole a Miller mluví se svědkem ve Vegas. V roce 2006 dochází ke zpochybnění vedení Kadinga.

V roce 1997 přivádí velká bankovní loupež policii na stopu nečekanému podezřelému. Skoro o deset let později se Tuckerovi daří svoje okolí rozčílit i udělat na ně dojem.

Tupac má před sebou další právní překážku. Poole se zaměřuje na podezřelého z bankovní loupeže a krizový štáb vyšetřuje na oslavě, na kterou ho nikdo nezval.

Tupac si zvyká na nové prostředí. Poole se vrací do akce s novým přístupem. Kading se svým týmem hledají jehlu v kupce sena.

V 90. letech vrcholí svár mezi oběma pobřežími. V roce 2006 Kadingův krizový štáb přichází o jednoho svého člena a dostává ultimátum: výsledky, nebo bude zle.

Pooleovo hledání ochotného posluchače mění směr. Kading s krizovým štábem se musí rozhodnout, jestli mají dost špíny, aby mohli na Keefa.

Do hledáčku se dostává vztah Tupaca s matkou. Krizový štáb vyšetřuje zajímavé upozornění na obchodní záležitosti Sugea Knighta.

Poole hledá nové pracovní zaměření a Kading zjišťuje, že je jeho osobní život v ohrožení. Spor týkající se upraveného automobilu přináší krizovému štábu potřebné vodítko.

Kading a Dupree se potkávají s čím dál rozčilenějším Poolem. Krizovému štábu dochází možnosti a přichází s nebezpečným blufem.

(text: Netflix)

Nevyšetřeno – Netflix

Nevyšetřeno – iTunes

⬆ Chcete si přehrát seriál? Klikněte na název.

Životopisný / Krimi
USA, 2018, 7 h 43 min.

Tvůrci: Kyle Long
Režie: Anthony Hemingway, Kate Woods, Ernest R. Dickerson, Darren Grant, Erica Watson
Předloha: Greg Kading (detektiv a autor knihy)
Scénář: Kyle Long, Denitria Harris-Lawrence, Jameal Turner, Chris Downey, Natasha Tash Gray, Samir Mehta
Kamera: Sidney Sidell, Kevin McKnight
Hudba: Joseph Trapanese
Střih: Zack Arnold, Melissa Lawson Cheung, Stewart Schill
Scénografie: Maria Caso, Meghan C. Rogers, Claire Kaufman, Brent David Mannon
Masky: Shian S. Banks
Kostýmy: Dahlia Foroutan, Rahimah Yoba
Hrají: Josh Duhamel, Bokeem Woodbine, Wavyy Jonez, Marcc Rose, Jimmi Simpson, Rhys Coiro, Amirah Vann, Brent Sexton, Jamie McShane, Dominic L. Santana, Laurie Fortier, Michael Harney, Luke James, Scott Michael Campbell, Lahmard J. Tate, Aisha Hinds, Wendell Pierce, Maestro Harrell, Spencer Garrett, Camille Chen, Patrick St. Esprit, Page Kennedy, Aleksa Palladino, Brian Guest, Ford Austin, LeToya Luckett-Walker, P.J. Marshall, Rick Otto, Aaron V. Williamson, Michael Beach, Omar Gooding, Brie Carter, Greg Kading, Pooch Hall, Dorian Missick, Ian Reed Kesler, James Bland, Davetta Sherwood, Donald Faison, Malik Barnhardt, Erin Coker, Antwon Tanner, Jim Titus, V.J. Foster, Christian Isaiah, Eli Bildner, Abraham Clinkscales, Chris Jones, Tommie Earl Jenkins, Danny Vasquez, Michelle Hayden, Jamie Hector, Kevin Phillips, Abby Brammell, Nakia Burrise, James Darnell, David L. King, Celeste Thorson, Sola Bamis, Lobo Sebastian, Brett Edwards, Gabriela Fresquez, Kareem J. Grimes, Jawed El Berni, Dominic Hoffman, Skylan Brooks, Amin Joseph, Yvette Nicole Brown, Bresha Webb, Idara Victor, J. Anthony Pena, Jeff Davis, Chris Bauer, Michael Trotter, Pat Asanti,…

Feedback