Papírový dům nám v roce 2021 přinese nových 10 dílů | NETFLIX

Papírový dům

⬆ Chcete si přehrát seriál? Klikněte na název.

Potvrzeno: pátá série je na cestě! Dočkáme se začátkem roku 2021.

Strhující kriminální seriál ověnčený mezinárodní cenou Emmy za nejlepší drama a cenami Fénix a Iris.

Co jste viděli (nebo vidět můžete) ve čtyřech sériích:

Arturo dál vymýšlí plán útěku pro skupinu rukojmích. Profesor odhalí, kdo mu vnukl nápad na loupež.

Profesor se za vypjatých okolností setkává s matkou Raquel. Zloději v tiskárně rukojmím dávají na výběr: peníze, nebo svoboda?

Forenzní specialisté pročesávají statek v Toledu a hledají DNA. Profesor přestává mít věci pod kontrolou. Nervy zlodějů uvnitř tiskárny cenin jsou napjaté k prasknutí.

Policie vyslýchá prvního chyceného lupiče. Rio se rozzlobí kvůli tomu, co provádí Berlín, a tak se proti němu postaví.

Raquel doufá, že se jí podaří odhalit Profesorovu totožnost, a tak zkusí zahrát na emoce svého zajatce. Trest za velezradu mezi lupiči vyvolá vzpouru.

Lupiči vidí, že jim plán nevychází, a místo toho si chtějí prostřednictvím novin naklonit veřejnost. Raquel naplánuje past na Profesora.

Arturo se snaží rozjet nový plán úniku. Při rozhovoru se Salvou si Raquel všimne jedné drobnosti, která jí pořádně zamotá hlavu.

Moskva přizná synovi dlouho skrývané tajemství a ztratí tím jeho důvěru. Plán na vysvobození Tokio narazí na zádrhel, takže musí improvizovat.

Jeden ze zlodějů má vážná zranění a zloději bojují s časem, aby mu zachránili život. Ariadna se během chvíle o samotě přizná Monice.

Raquel stáhnou kvůli spojení s Profesorem z případu, a tak začne hledat hlavního strůjce celé akce na vlastní pěst.

Do tiskárny vstupuje policie a Berlín vede zloděje do poslední akce. Podaří se jim uniknout s 984 miliony eur v kapse – a dostanou se ven živí a zdraví?

Ria dopadnou a rozrušená Tokio žádá Profesora o pomoc. Společně pak vymyslí odvážný plán záchrany a obrací se s ním na ostatní členy týmu.

Profesor se spojí s Martínem, který má uskutečnit bratrův plán a udeřit na Španělskou národní banku. První krok? Vytvořit totální chaos.

Tokio a Nairobi naráží na vážné problémy. Profesor se obrací na Berlína a vysvětluje mu, jak ukrást zlato ze zaplaveného trezoru.

Tamayovo porušení protokolu překvapuje Profesora. Bogota uklidňuje Denvera. Čas se krátí a Palermo spouští plán „Flipper“.

Poslední profesorův kousek šokuje úřady. Nový inspektor na to reaguje tak, že si došlápne na Raquel. Palermo a Nairobi se pohádají.

Jen co inspektorka Sierra vymyslí plán, jak tým propašovat do Španělské národní banky, Profesor a Raquel ztratí spojení s Palermem.

Štěstí Tokyo dostává hořkou pachuť. Ángel se rozhádá s Raquel a Profesorem. Úřady nabízí milionové odměny za jakékoli informace.

Tokyo zkouší utopit žal. Sierra využívá osobní taktiku zaměřenou na zranitelnou Nairobi. Suárez pokračuje v honu na Raquel.

Zloba a zármutek zvýší napětí ve skupině. Truchlící Profesor se pokusí o troufalý a nebezpečný útěk.

Palermo svým konáním šokuje celou skupinu. Sierrová tlačí svůj subjekt k dohodě. Profesor vzpomíná na bratrovu svatbu.

Profesorův špeh má za úkol předat zprávu osobě ve stanu. Přátelství Mónicy a Ria roznítí Denverovu žárlivost.

Berlín v minulosti předpovídá, že Gandía celou akci zkomplikuje. Alicia Sierrová vyslýchá Lisabon a přitom se jí svěří s něčím osobním.

Denver využije pomoc tajné agentky. Nairobi se snaží tým motivovat, ale situace je čím dál nebezpečnější.

Nairobi je zadržená jako rukojmí a Gandía vyjednává s protivníky. Profesor se zoufale snaží vymyslet nový plán, jak tým zachránit.

Tým se těžce sbírá z útoku na jednoho ze členů skupiny. Profesor rozjíždí pozměněný plán za pomoci čerstvých posil a Palerma.

Profesor, Benjamín a ostatní se pokusí osvobodit Lisabon. Rozzuřená Tokio přestává plánu důvěřovat. Sierrová vezme věci do vlastních rukou.

již brzy 5. série

Text: NETFLIX

Papírový dům

⬆ Chcete si přehrát seriál? Klikněte na název.

Akční / Krimi / Thriller / Mysteriózní
Španělsko, 2017–2021, 39 h 49 min.

Tvůrci: Álex Pina
Režie: Jesús Colmenar, Miguel Ángel Vivas, Koldo Serra, Alejandro Bazzano, Alex Rodrigo
Scénář: Esther Martínez Lobato, Álex Pina
Kamera: Migue Amoedo, Sergi Bartrolí, David Azcano
Hudba: Manel Santisteban, Iván Martínez Lacámara
Střih: Raúl Mora
Scénografie: Fernando González, Abdón Alcañiz
Kostýmy: Carlos Díez, Rosa Solano
Hrají: Enrique Arce, Pedro Alonso, Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Paco Tous, Miguel Herrán, María Pedraza, Adelfa Calvo, Anna Gras, Alba Flores, Barbara Goodson, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Esther Acebo, Darko Peric, Hovik Keuchkerian, Rodrigo De la Serna, Najwa Nimri, Fernando Cayo, Mario de la Rosa, Diana Gomez, Chacha Huang, Ana Iglesias, Jesús Lloveras, Luka Peros, Pep Munné, Deborah Guerrero, Joaquín Gómez, Belén Cuesta, Rafael Rojas, Susi Sánchez, Alejandro Bazzano, Enrique Asenjo, Antonio Romero, Neymar da Silva Santos Júnior, Federico Pérez Rey, Roberto Garcia, Irene Molina,…


Feedback