Nejprodávanější filmy na Google Play | 1. až 6. místo

Nejprodávanější filmy na Google play.
První až šesté místo.
www.sefifan.cz

Názvy filmů

Chcete si přehrát celý film? Klikněte na název.

Ježek Sonic

Akce a dobrodružství

Svět potřeboval hrdinu, objevil se ježek. Ježek Sonic neboli Modrý záblesk (namluvený Benem Schwartzem), vybavený neuvěřitelnou rychlostí, si oblíbí svůj nový domov na Zemi. Aspoň do té doby, než omylem vyřadí z provozu elektrickou síť a přitáhne na sebe pozornost hodně nepříjemného zlého génia doktora Robotnika (Jim Carrey). Superpadouch a supersonický hrdina napřou všechny síly do celosvětového závodu, který má Robotnikovi zabránit v tom, aby Sonicovu jedinečnou schopnost využil k ovládnutí světa. Sonic se spojí s Pánem donutů neboli šerifem Tomem Wachowskim (James Marsden), aby zachránil svět v akční dobrodružné komedii, která bude bavit celou rodinu. (text: Google Play)


1917

Drama

Držitel Oscara® Sam Mendes, režisér bondovek Skyfall, Spectre a filmu Americká krása, natočil jedinečný epický příběh z první světové války. Na sklonku jednoho z největších válečných konfliktů všech dob dostali dva mladí britští vojáci Schofield (George MacKay) a Blake (Dean-Charles Chapman) zdánlivě nesplnitelný úkol. V nervy drásajícím závodě s časem musí zdolat nepřátelské území a doručit zprávu, která má zabránit smrtícímu útoku na stovky vojáků – mezi ohroženými je i Blakeův bratr. (text: Google Play)


Gentlemani

Akce a dobrodružství

Sofistikovaná akční komedie z dílny scénáristy a režiséra Guye Ritchieho Gentlemani sleduje příběh britského drogového krále Mickeyho Pearsona (Matthew McConaughey), který se snaží prodat svoje impozantní drogové impérium dynastii oklahomských miliardářů. (text: Google Play)


Bad Boys for Life

Akce a dobrodružství

Původní Bad Boys, Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence), jsou zpět. Po řadě atentátů a pokusů o Mikův život přesvědčí váhavě Marcuse, aby naposledy odložil odchod do důchodu. Společně se spojí s AMMO, novou divizí rychlého zásahu v Miami, aby dostali hlavu kartelu, nemilosrdného Aretase. ((text: Google Play) překlad: sefifan.cz)


Na nože

Komedie

Satirická krimi komedie Na nože zábavným způsobem ukazuje, jak může dopadnout vyšetřování záhadného úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, když jsou všichni v jeho blízkosti podezřelí. Svérázný detektiv Daniel Craig pojme řešení případu po svém a vyšetřování každého člena této excentrické rodiny se ukáže býti složitější, než se zpočátku zdálo. V napínavém detektivním příběhu, v duchu nejlepší tradice Agathy Christie, rozehrají herecký koncert Chris „Captain America“ Evans, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, a Don Johnson. (text: Google Play)


Birds Of Prey – Podivuhodná Proměna Harley Quinn

Akce a dobrodružství

Znáte pohádku o policajtce, blondýnce, psychopatce a mafiánské princezně? Birds Of Prey Podivuhodná Proměna Harley Quinn je zvrácený příběh z pohledu samotné Harley vyprávěný způsobem, jakým ho může vyprávět jen ona. Poté, co si jeden z nejobávanějších padouchů Gothamu a jeho pravá ruka Zsasz vezmou na mušku mladou dívku Cass, zkažená spodina Gothamu při pátrání po ní obrátí město vzhůru nohama. Cesty Harley, Huntress, Canary a Renee Montoyi se střetnou a nezvyklá čtveřice nemá jinou možnost, než se Romanovi postavit. (text: Google Play)

Feedback