Tenet | dnes v kině a video ze zákulisí

Akorát doznely salvy z filmu Dunkerk a už tu máme Christophera Nolana zpátky. A to s ničím menším než se sci-fi dramatem Tenet.

I přesto, že se všude uvádělo, že premiéra bude až zítra. Fanoušci Christophera Nolana si mohli film Tenet vychutnat už dnes.

Jestli byly filmy jako Počátek a nebo Interstellar něčím novým a vizionářským. Tak potom se můžete vsadit, že Nolan posunul tento druh filmu opravdu daleko kupředu.

Rozhodně doporučujeme při koukání na tento film neodcházet z kina.  Pokud se vám chce čůrat, tak na záchod rozhodně zapomeňte! Protože jestli pro vás byl složitý děj právě již zmiňovaného Počátku a nebo Interstellaru, tak tady je děj naprosto bláznivý.  A rozhodně vám nesmí utéct ani vteřina.

Ale na druhou stranu…🤔 Tento film užívejte a nesnažte se hned chápat veškeré souvislosti. Stejně nebudete mít na výběr a tento film budete muset vidět několikrát. A tak se nechte unášet neuvěřitelnou akcí a vizuálními efekty, které posouvají filmařskou hranici daleko za nynější produkci.

Vyzrazovat vám třeba i v náznacích děj a nebo jeho myšlenku, by bylo asi dost nefér. Určitě vám, ale můžeme říct, že s časem se zachází trošku jinak než by jste asi čekali. A že na tento film opravdu jedině do kina.


Shodou okolností dnes studio Warner Bros. zveřejnilo video ze zákulisí.

Akční / Drama / Sci-Fi
USA / Velká Británie, 2020, 150 min

Režie: Christopher Nolan
Scénář: Christopher Nolan
Kamera: Hoyte van Hoytema
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Kenneth Branagh, Aaron Taylor-Johnson, Michael Caine, a další…

Filmové studio: Warner Bros. Entertainment


Feedback