Již brzy: Wonder Woman 1984

Tak Wonder Woman 1984, která měla přijít do kin už v březnu tohoto roku se dočká premiéry 1.10. 2020. Nebo tedy aspoň pro české fanoušky.  Například v Belgii měl film premiéru již 12-tého tento měsíc.  Ale proč zbytečně propadat panice. Hlavně, že je tu.

Hlavní představitelkou je opět Gal Gadot. A sparingpartnerem jí bude opět Chris Pine. Což je fajn, protože nikdo asi nemáme rádi změny a obzvlášť u Chrise Pinea. Samozřejmě i když tady by asi změna byla na místě, když spolu bojovali za 2. světové války. Ale jak už to, tak bývá, zázraky se dějí.  Vzpomeňme například na Kapitána Ameriku. Válečný hrdina, který žije mlád a v plné síle až dodnes.

V každém případě nás asi čeká pěkně našlapaný film. A to už jen díky faktu, že připravovaný Sebevražedný oddíl 2 (Suicide Squad 2) od Jamese Gunna, bude opravdu něco výjimečného. A všichni se mu budou snažit vyrovnat.

To, proč zrovna Sebevražedný oddíl 2 začíná být milníkem pro ostatní komiksy, je to. Že se víc používají opravdové kaskadérské i pyrotechnické triky. A v takových chvílích jistě nikdo nebude chtít být pozadu.

A tak z dostupných informací víme, že Gal Gadot a Chris Pine, na sobě opravdu zapracovali a nebáli se nejedné výzvy ohledně kaskadérských výstupů.

A už to si myslím, že je dost zajímavé na to, aby člověk novou Wonder Woman viděl.


Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
USA, 2020

Režie: Patty Jenkins
Scénář: Patty Jenkins, Geoff Johns
Kamera: Matthew Jensen
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Natasha Rothwell, Robin Wright, a další…

Filmové studio: Warner Bros. Entertainment a DC Extended Universe


Feedback