Robert Pattinson jako nový Batman

Produkce nového Batmana už začíná šířit pomalu svá videa. A to i přesto, že jeho premiéra má přijít až 30. září příští rok.

Důvodem je hlavně to, že nového Batmana spojuje hned několik zvláštních faktů, které bude dobré poznávat.

Například to, že režisérem je Matt Reeves,  který stojí za filmy jako Monstrum a nebo Úsvit planety opic.

Dalším zajímavým poznatkem je to, že  Batmanem se stává Robert Pattinson. Kterého známe hlavně jako uhlazeného hrdinského upíra z Twilight sága: Stmívání.  Což teda konkrétně pro mě osobně, je velké překvapení. Na druhou stranu v tom vidím i obrovský potenciál. Takže se nechme překvapit.

A v neposlední řadě bude asi potřeba si chvíli zvyknout na fakt, že samotný Batman už nebude pouze psychopatický bijec zločinců vystupující ze tmy jako přízrak. Ale režisér má v úmyslu pojmout samotného hrdinu jako Sherlocka Holmese.  Co se napoprvé může zdát jako dosti zvláštní taktika, tak věřte, že ne.  Pokud si totiž uvědomíte jak  původní komiks vypadal a jak v něm Batman vystupoval,  tak vám to nepřijde až, tak zvláštní. Ale naopak jako návrat do starých kolejí.

Ale i přesto si myslím, že bude dobré, aby tyto informace divák vstřebal. A proto jsem rozhodně zajedno, aby se film propagoval již teď.


Akční / Drama / Krimi
USA, 2021

V kinech: 30. září 2021
Režie: Matt Reeves
Scénář: Matt Reeves, Mattson Tomlin
Kamera: Greig Fraser
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Colin Farrell, Paul Dano, a další…

Filmové studio: Warner Bros. Entertainment a DC Extended Universe


Feedback